Günümüzde gelişmiş ülke pazarlarında yaşanan değişiklikler , şirketlerin maliyetini tekrar gözden geçirmesini zorunlu kılmıştır.

Bu güne kadar satış fiyatının içerisinde müşteriye yansıtabildiği için dikkat çekmeyen uluslar arası nakliye, depolama, stok kontrol,

ambalajlama, yeniden paketleme, etiketleme, sigorta, gümrükleme ve iç dağıtım gibi faaliyetlerin maliyetlerinin, kaliteden fedakârlık edilmeden düşürülmesi kaçınılmazdı .

Bu gereksinim, yukarıda sayılan faaliyetleri aynı çatı altında toplayarak müşterilerin farklı gereksinimlerine minimum sürelerde, rekabet edebilir fiyatlarda çözüm üretmek olan lojistik şirketlerinin oluşmasına yol açtı.

Bilgi işlem haberleşme tekniklerindeki gelişmeler lojistik hizmetlerinin önemini , hayal edilenin çok üzerine çıkardı .

Taşıma, dağıtım, stoklama ve yeniden paketleme gibi hizmetlerin , bu konularda uzmanlaşmış firmalardan alınması yaygınlaştı. DOĞUŞ TAŞIMACILIK sahip olduğu teknoloji, müşteri iletişim ağı ve kendi içerisinde sunduğu taşıma, dağıtım, stoklama ve yeniden paketleme gibi hizmetleriyle fark yaratır.

Konumuz olan lojistik ile ilgili hizmet verme konusunda siz sektörel lider firmalarla çalışmak ve entegre lojistik çözümlerimizin sağlayacağı verimliliğe birlikte ulaşalım.